O nás

Mgr. Zuzana Ziková

Mgr. Zuzana Ziková

Jmenuji se Zuzana Ziková a jsem klinický logoped. Absolvovala jsem bakalářské, a poté i magisterské studium oboru logopedie a surdopedie na Masarykově univerzitě v Brně. Po ukončení studia jsem pokračovala v dalším vzdělávání v rezortu zdravotnictví, kdy jsem získávala pracovní zkušenosti v ambulanci klinické logopedie a během tohoto období jsem absolvovala předatestační přípravu.

V roce 2018 jsem úspěšně složila atestační zkoušku a získala diplom o specializované způsobilosti v oboru klinická logopedie. Jsem členem Asociace klinických logopedů České republiky. Během předatestační přípravy jsem absolvovala řadu odborných kurzů a stáží. Dále se pravidelně účastním odborných seminářů, konferencí a kurzů v rámci celoživotního vzdělávání.

Absolvované kurzy

Absolvované stáže

Klinická logopedie je nejen mým zaměstnáním, ale také pracovním naplněním a zároveň velkým koníčkem. Při práci s dětmi i s dospělými je pro mě prioritou osobní a respektující přístup, terapie přizpůsobená věku, konkrétním možnostem a individuálním potřebám každého klienta.

Velmi ráda Vám pomohu při společné cestě za lepší komunikací.